Gurbetçiler için iş ve işçi bulma siteniz açıldı

Gurbette yaşayan ve iş arayan Türklerin yanısıra gurbette Türkler ile çalışmak isteyen ve Türk personel ihtiyacı duyanlar için hizmete başladık. Sitemizde ilan vererek Türk eleman bulabilir, aradığınız işin çalışma kriterlerini belirterek işverenin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinden!

Evet, turkpersonel.com ülke bazlı kategori sistemi ile her ülkeden Türk işçi ve işverenleri buluşturuyor. Yapmanız gereken tek şey anasayfadan size uygun kategoriyi bulmak veya üst kısımda arama kutucuğunu kullanarak ülkenizi ve iş teriminizi yazmak olacaktır.

İş arıyor iseniz yaşadığınız veya çalışmak istediğiniz ülkeyi belirterek iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi eksiksiz tamamlayarak ilan gönderebilirsiniz.

İlanlarınız 3 Editör tarafından günün her saatinde denetlenerek yayına alınacaktır. İlanlarınız her ne kadar denetlense dahi, ilanda yalan yanlış ve doğruluğu teyit edilemeyecek bilgilerden oluşacak maddi ve manevi zararlardan ilan veren ve ilanla ilgilenen kişiler sorumlu olacaktır. İlanlar ile ilgili yaşanacak problemlerde bu site ve yöneticileri kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Siz de hemen ücretsiz bir şekilde iş ilanı vermek veya iş arıyorum ilanı vermek için yukarıdan ücretsiz ilan ver butonuna tıklayınız.

Saygılarımızla,

Turkpersonel.com Ekibi


Etiketler:

Etiket Bulutu

kebap iş arıyorum avrupa Riyad garson Duisburg frankfurt erkek berberi lahmacun türk isci Stuttgart Stockholm basel döner ustası türk eleman pizza kuaför şoför Berlin kebapci paris berber insaat pide zürich döner almanca switzerland dönerci aşçı pizza ustası Londra Zürih usta lokanta türk pizzacı kebab arabistan Turizm kaynakçı yurtdışı restorant mutfak temizlik
4 Cevap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir